Kultura

Audrina Patridge otrzymuje tatuaż na cześć jej „Księżyca i gwiazd”

Ten atrament jest taki słodki

Audrina Patridge-Bohan i jej mąż-zawodowiec BMX, Corey Bohan, niedawno obchodzili pierwsze urodziny swojej córki i, według dumnej matki i absolwentki reality-TV, „nadszedł czas”, aby zrobiła sobie tatuaż na cześć panny Kirry Max. Chociaż Patridge jeszcze nie ujawniła swojego tatuażu w hołdzie małej Kirrze w całej okazałości, wspomniała o możliwym niebiańskim projekcie tatuażu w poście na Instagramie, odnosząc się do rocznej dziewczynki jako jej „księżyc i gwiazdy”.

Audrina 0

Dowiedz się więcej o jej nowym atramencie

Od czasu przyjęcia na świat córeczki, 24 czerwca 2016 r., Audrina Patridge jest „w niebie na ziemi”, jak to ujęła, pisząc w poście na blogu na swojej stronie internetowej: „Nie ma słów, aby opisać ilość o miłości, którą mam dla niej… nigdy nie sądziłem, że mogę czuć tak wiele uczuć do kogoś tak małego.” Potem, dwa miesiące temu, Kirra Bohan skończyła pierwszy rok, a Patridge postanowił zaznaczyć ten ważny kamień milowy nowym tatuażem.Znane matki uwielbiają robić tatuaże dla swoich dzieci – prawie tak samo jak dla swoich znaczących innych osób – więc było tylko kwestią czasu, zanim Audrina Patridge wejdzie pod igłę dla małej Kirry Max. 32-latka opublikowała w zeszłym tygodniu na Instagramie zdjęcie swojego tatuażu w hołdzie, pisząc: „Nadszedł czas, aby zdobyć trochę atramentu dla mojej córeczki, ona znaczy dla mnie cały świat”, hashtagując zdjęcie #kirrayouremymoonandstars i na zdjęciu Patridge leży na stole, podczas gdy tatuażysta pracuje po jej prawej stronie. Chociaż sama Patridge ma tylko kilka tatuaży, jej siostra, Casey Loza, kołysze kolekcję masywnych tatuaży, które obejmują jej ramiona, ramiona, brzuch i nogi, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że mąż Casey Loza, Kyle Loza, jest tatuażem artysta. W rzeczywistości, kiedy przyszło do zrobienia nowego tatuażu dla Kirry Max, Patridge postanowiła zatrzymać go w rodzinie, stukając swojego szwagra, aby wykonał czyn. Oprócz tego nowego, inspirowanego niebiańskimi tatuażem dla swojej córki, Patridge ma również chińskie znaki na ramieniu oraz duży tatuaż z sercem i wężem na karku, symbolizujący biblijną historię Adama i Ewy.Najbardziej znana ze swojego występu w serialu MTV „The Hills” o pseudo-rzeczywistości, Patridge jest teraz zajęta jako matka jedynego dziecka oraz założycielka i dyrektor kreatywna linii strojów kąpielowych Prey Swim, choć przez większość czasu pozostaje poza centrum uwagi. ufając innym modelkom, które będą reprezentować jej seksowną kolekcję strojów kąpielowych na wybiegu. To też dobrze, ponieważ ten nowy tatuaż na jej klatce piersiowej i tak nie będzie w stanie ukryć w kostiumie kąpielowym!

Więzy rodzinne

Od czasu przyjęcia na świat córeczki, 24 czerwca 2016 r., Audrina Patridge jest „w niebie na ziemi”, jak to ujęła, pisząc w poście na blogu na swojej stronie internetowej: „Nie ma słów, aby opisać ilość o miłości, którą mam dla niej… Nigdy nie sądziłem, że mogę czuć tak wiele uczuć do kogoś tak małego. Potem, dwa miesiące temu, Kirra Bohan skończyła pierwszy rok, a Patridge postanowił zaznaczyć ten ważny kamień milowy nowym tatuażem.