Kultura

Ariel Winter ma seksowny tatuaż na plecach autorstwa dr Woo

Dr Woo był ostatnio bardzo zajęty. Jego ostatni klient-celebryt, Ariel Winter, wpadł do jego sklepu 10 lipca, aby dodać kolejny tatuaż do swojej maleńkiej kolekcji (zastanawiamy się, czy wpadła tam na Miley?). Doktor namalował miękki czarno-szary portret tygrysa na jej górnej części pleców – wygląda na to, że jest to 18-latka.'s największy do tej pory kawałek. Tygrysy reprezentują potężną energię i są uznawane za króla wszystkich bestii w Chinach – przepraszam, Lwy. Dzięki temu tatuaż tygrysa wydaje się idealnie pasować do wygadanej młodej gwiazdy.

Artysta Shamrock Social Club opublikował zdjęcie Winter's tatuaż na Instagramie 11 lipca z idealnym podpisem: prostym emotikonem tygrysa. Chociaż Winter nie udostępniła jeszcze zdjęcia swojego nowego atramentu, drażniła swoich fanów selfie w Woo's studio przed wejściem na krzesło. "Początek mojej późnej nocy spędzonej w @shamrocksocialclub z @_Dr_woo_. Móc'nie czekaj, aby wkrótce udostępnić 😉 #tatuaże," napisała na niej Instagram. Na zdjęciu ona'ma na sobie maleńki czarny top i wygodne niebieskie spodenki. Na jej ramieniu wygląda na to, że też ma świeży atrament, jakby słowo zostało zapisane na wewnętrznej stronie łokcia, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

ariel winter shamrock social club instagram

My'Będę wypatrywać zimy's post przedstawiający jej tatuaż tygrysa, a także sprawdzić, czy w rzeczywistości jest to tatuaż skryptowy na jej ramieniu. Do tego czasu sprawdź gwiazdę Modern Family's nowy atrament poniżej. Aby zobaczyć super gorącą galerię zimy ze sztucznymi tatuażami na planie (w tym ujęcie aktorki w wannie) kliknij tutaj.

ariel zima górny tatuaż na plecachczaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek