Kultura

Amerykańskie wojsko zakazuje tatuaży na rękawach na zaciągniętych żołnierzach

Jeśli jesteś wytatuowanym żołnierzem i świeci słońce, lepiej upewnij się, że nie ma tylko jednej broni.

Artykuł autorstwa Czasopismodokonuje śmiałej, ale statystycznie obciążającej oceny grupy wiekowej, którą siły zbrojne najczęściej wybierają do służby wojskowej. Według raportu dziennik “Wall Street, siedmiu na dziesięciu członków w wieku od 17 do 24 lat, którzy chcą wstąpić do wojska, nie będzie mogło się wpisać z „powodów związanych ze zdrowiem, [lub] wyglądem fizycznym; w tym tatuaże i wykształcenie”, według Pentagonu.

Zasadniczo 71 procent z około 34 milionów, które stanowią główną pulę talentów dla armii, nie kwalifikowałoby się do służby wojskowej z wielu różnych czynników. Nieco ponad jedna czwarta z nich przegapiłaby ocenę z powodów takich jak otyłość lub problemy ze zdrowiem psychicznym. Kolejne osiem procent jest liczonych za regularne przyjmowanie ADHD lub innych podobnych leków na receptę. Inne bary z obsługi obejmują takie rzeczy, jak oskarżenie o przestępstwo w rejestrze, brak matury lub…

Posiadanie pewnych tatuaży i wskaźników uszu.

Istnieje kilka rażących zakazów przedstawionych w niedawno zmienionej polityce mundurowej wojska. Wszystko powyżej linii T-shirtów – jak tatuaże na twarzy lub wzory na szyi – jest już nieaktualne, co jest zgodne z jednolitością, do której dążą, jeśli chodzi o wymagane kryteria w zakresie fryzur, brody itp. Mogą być specjalne wyjątki, ale czy lub nie tak się dzieje, zależy od indywidualnego rekrutera, który podpisuje zrzeczenia potrzebne do przyłączenia się. „Nie przyjęliśmy mentalności zero defektów” – powiedział The Wall Street Journal rzecznik Departamentu Obrony Nathan Christensen. „Oceniamy każdego kandydata z perspektywy całej osoby”.

Więc oczywiście nie jest to kompletny dzwonek śmierci dla każdego, kto ma tatuaże, które chcą wyruszyć, by walczyć o gwiazdy i paski. Ale mimo to, w epoce, w której standardy rekrutacji spadają, a coraz więcej osób w ich najlepszym wieku zostaje ubarwionych, czy nie byłoby rozsądne pozwolić na nieco większą pobłażliwość dla około 180 000 osób, które z powodzeniem zgłosiły wolontariat dla sił zbrojnych każdego roku?

W końcu tatuaże są najczęstszym powodem kosmetycznym odrzucania kandydatów do wojska. W Arizonie było ostatnio około 500 osób odwrócił się od służenia swojemu krajowi z powodu ich tatuaży. To może być kluczowe, biorąc pod uwagę, że z 34 milionów wspomnianych wcześniej osób tylko około jeden procent faktycznie chce się zaciągnąć. W 2011 roku 100 000 osoby zgłosiły się na ochotnika wyłącznie dla Armii i Rezerwy Armii.

Ograniczenia dotyczą więcej niż czterech widocznych tatuaży poniżej łokcia lub kolan, więcej niż jednego tatuażu w stylu opaski (ograniczona do 2 cali średnicy) i wszelkiego rodzaju rękawów na rękach lub nogach — zakładając, że ich nie krzyżują granica łokcia/kolana zgodnie z Czasy armii.Ale jeśli to zrobią, armia powiedziała, że ​​​​żołnierze będą musieli zapłacić z własnej kieszeni za usunięcie każdego tatuażu, który narusza politykę, zgodnie z Gwiazdy i paski artykuł z września ubiegłego roku.

Obowiązują również zakazy tatuaży seksistowskich lub rasistowskich promujących filozofię poniżającą lub poniżającą osobę ze względu na rasę, pochodzenie etniczne lub pochodzenie narodowe. Ale inny polityka, abstrakcyjny zakaz nieprzyzwoitych tatuaży lub to, co uważają za „rażąco obrażające skromność, przyzwoitość, przyzwoitość lub profesjonalizm”, może nam się wydawać w tym scenariuszu nieco subiektywne.

Pew Research Center powiedział, że w 2010 r. prawie 40 procent dorosłych Amerykanów w wieku od 18 do 29 lat miało tatuaże. 32 procent między tą grupą a 40 rokiem życia miało przynajmniej jednego – od tego czasu liczba ta rośnie. Jeśli to czytasz, prawdopodobnie wiesz aż za dobrze, że nie jest to przemijający trend, z którym mamy do czynienia, a ponieważ zyskuje on akceptację głównego nurtu w całym kraju, prawdopodobnie trzeba będzie pójść na ustępstwa. wszystkie poziomy społeczeństwa.

Była to próba wojska, aby przyjąć coraz większą liczbę żołnierzy i kobiet, którzy decydują się na tatuowanie. Jednakże, biorąc pod uwagę przepisy mówiące o tym, że każdy nowy atrament musi być zgłoszony dowódcy i złożony w ich wojskowej dokumentacji zasobów ludzkich armii, ta polityka nie jest dokładnie pobłażliwa ani nawet możliwa do uniknięcia według jakichkolwiek standardów, a niektóre nawet posuwają się tak daleko do pozwać wojsko za naruszenie ich praw wynikających z Pierwszej Poprawki. Chociaż wszystkie poprzednie tatuaże, w których był dziadek, zostaną zarejestrowane, aby pomóc określić parametry egzekwowania polityki, nadal istnieje potencjalny ludzki, subiektywny czynnik, który może sprawić, że ludzie będą mieli kłopoty z powodu ich osobistych form ekspresji.

Christensen powiedział Wall Street Journal, że cele rekrutacyjne z ostatnich kilku lat zostały osiągnięte, co oznacza, że ​​zapobieganie osobom z bogatymi tatuażami nie szkodzi ich liczbie. Chociaż w 2007 r. zaledwie 79 proc. poborowych miało maturę, co oznacza 11-procentowy spadek w porównaniu z sześcioma laty wcześniej. Również w latach po 2001 roku standardy sprawności uległy obniżeniu.

To skłania do refleksji nad priorytetami tej jednolitej polityki. Ostatnim razem, gdy sprawdzaliśmy, nie codziennie można zobaczyć aktywnego żołnierza z czymkolwiek, a tym bardziej z przedramieniem, odsłoniętego w dowolnym momencie. I szczerze mówiąc, kiedy sytuacja na boisku przybiera gorączkę, czy to naprawdę ma znaczenie, jak wygląda osoba broniąca naszej wolności??

sierż. Major armii Raymond Chandler był cytowany w Stars & Stripes mówiący, że armia chce, aby żołnierze wyróżniali się swoimi osiągnięciami, a nie wyglądem.

To jest to, co pozostawia nas w sprzeczności z tą polityką. Skoro estetyka jest tak nieistotna w życiu wojskowym, dlaczego tak trudno jest przejrzeć tatuaż, który w większości przypadków nie jest nawet widoczny? Bohater może mieć różne kształty, rozmiary i kolory, dowolną religię i pochodzenie etniczne. Dlaczego więc tatuaże, w których rysujemy linię??