Kultura

Aaron Hernandez przychodzi do sądu z nowym tatuażem

Ostatni raz widzieliśmy byłego gwiazdora NFL Aarona Hernandeza, który był na sali sądowej w Bostonie, skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego po tym, jak został uznany za winnego zamordowania Odina Lloyda. W czwartek rano wrócił do sądu z czymś, co zrobił'podczas ostatniego występu – nowy tatuaż.

Wyglądając spod Hernandez'marynarkę miał czarno-szary tatuaż na szyi z gwiazdą i słowem "Dożywotni." Biorąc pod uwagę "dożywotni" to tyle samo czasu, kiedy Hernandez został skazany na karę więzienia, my'ponownie zgaduję, że atrament jest związany z jego uwięzieniem, a nie z prośbą o tatuaż, aby popularny kanał kablowy nakręcił film o jego życiu. Nie uważamy też, że jest to odniesienie do zespołu hardcore, który nas przywiózł "Golf's Najlepszy Tancerzs."

Jeśli dobrze przyjrzysz się zdjęciu (przez Tylko w Bostonie's Twitter) widać, że za marynarką kryje się nieco więcej wzoru. Wygląda prawie tak, jakby słowo "winny" (z ręką tworzącą Y) może znajdować się pod spodem "dożywotni," chociaż to'to tylko spekulacje z naszej strony. To chyba jedyne spojrzenie, które my'zobaczymy atrament, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie wygramy'nigdy więcej nie widziałem go poza salą sądową.

Niedawno Hernandez został wysłany do wydzielonej części zakładu karnego MCI-Shirley Souza-Baronowski po rzekomym udziale w bójce. Nienazwane źródło powiedziało wiadomości ABC że Hernandez ma nowy tatuaż nawiązujący do gangu Bloodsów. Kwestia potencjalnych tatuaży związanych z gangami pojawiła się na długo przed tym, jak Hernandez stanął przed sądem. Prokuratorzy zastanawiali się nad przesłuchaniem artystów tatuażu na temat niektórych Hernandez'atramentu, ale czegokolwiek się nauczyli, jeśli w ogóle, nigdy nie zostało poruszone w procesie.

Aby zobaczyć nasze wcześniejsze historie na temat Hernandeza, kliknij tutaj. Aby sprawdzić inne wiadomości związane z popkulturą i tatuażami, kliknij tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Naszyjnik Alchemy of England