Kultura

6 wskazówek dla kobiet, które się tatuują

Oto nasze wskazówki i triki dla dziewczyn, które się inkarnują

Chociaż w zasadzie tatuowanie jest identyczne dla obu płci, jest kilka rzeczy, na które kobiety muszą zwrócić szczególną uwagę. Dlatego na Międzynarodowych kobietach's dzień, to'Ważne jest, aby rozpoznać wyjątkowe aspekty praktyki i procesu, które mają wpływ na kobiety na całym świecie. Od różnych metod pielęgnacji po branżowe stereotypy, my'Przygotowaliśmy listę 6 wskazówek dla kobiet, które się tatuują. Czy to's twój pierwszy raz pod igłą czy ty?'Jeśli jesteś doświadczonym kolekcjonerem tatuaży, każdy może nauczyć się kilku rzeczy z tej krótkiej listy. Zapoznaj się z naszymi radami od jednej kobiety do drugiej w poniższej galerii. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, daj nam znać swoje najlepsze wskazówki dla kolekcjonerek w sekcji komentarzy na Facebooku! Chcemy usłyszeć od Ciebie.

Piękny-tatuaż

Sprawdź nasze kobiety's Przewodnik po tuszu

Wiele kobiet twierdzi, że tatuowanie w okresie jest bardziej bolesne i sprawia, że ​​ogólne doświadczenie jest bardziej nieprzyjemne. Zwłaszcza jeśli wybierasz się na długą sesję, upewnij się, że wizyta jest zgodna z Twoim cyklem.Dotyczy to każdego, ale pamiętaj, aby wziąć prysznic i odświeżyć się przed zrobieniem tatuażu. Nie ma nic gorszego dla artysty niż klient, który pachnie funky.Jako kobieta masz pełne prawo do tatuażu jak każdy inny. Nie daj się zastraszyć tatuatorowi lub sklepowi i powstrzymać Cię przed tatuowaniem. A jeśli wykazują jakiekolwiek nieodpowiednie zachowanie lub postawę, nie dawaj im swojej firmy.Dobra, to bardziej delikatna sugestia niż prosta zasada. Ale bądź kreatywny w swoim projekcie i używaj Instagrama artysty zamiast popularnych postów na Pintereście. Zaufaj nam, w ten sposób uzyskasz lepszy kawałek.Nie powinieneś pozwolić swojemu chłopakowi wpływać na to, czy zostaniesz tatuowany, czy nie – bądź sobą! Jeśli nie podoba im się twój tatuaż, pieprz je. To Twoje ciało i Twoje życie, powinni lubić Cię za to, kim jesteś.Jeśli chodzi o pielęgnację, my, panie, mamy o wiele więcej powodów do zmartwień. Kiedy tatuaż się goi, unikaj makijażu, mydeł, perfum itp. na samym tatuażu. Wszystko, co ma zapach, alkohol lub szkodliwe chemikalia, jest zdecydowanie nie-nie dla świeżego atramentu.

1. Nie daj się tatuować na miesiączce

Wiele kobiet twierdzi, że tatuowanie w okresie jest bardziej bolesne i sprawia, że ​​ogólne doświadczenie jest bardziej nieprzyjemne. Zwłaszcza jeśli wybierasz się na długą sesję, upewnij się, że wizyta jest zgodna z Twoim cyklem.