Kultura

54-letnia kobieta ma 69 tatuaży „Zmierzch”

Jeśli chodzi o superfanów, trudno jest prześcignąć tych, którzy mieszkają w obozie Zmierzchu. Cathy Ward, 54-letnia „Twihard”, jest dosłownie chodzącym billboardem swojej obsesji. Spędziła ponad 135 godzin w fotelu tatuażysty, wykonując 69 tatuaży o tematyce Zmierzchu.

„Mam wszystkie postacie wytatuowane [na moim ciele]”, mówi w wywiadzie wideo poniżej. „Mam praktycznie całą główną obsadę”.

Ward dostała swój pierwszy tatuaż „Zmierzch” – wersję plakatu filmowego „Zmierzch: Księżyc w nowiu” na plecach – pięć lat temu po śmierci matki, która chciała wydostać się z rutyny, w której się znalazła. Przyjaciel dał jej kopię pierwszego filmu, a Ward mówi, że główna historia i postacie po prostu współgrały z nią. A teraz jest bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek. „Kiedyś byłem trochę pod ścianą” – mówi Ward. „Kiedyś chowałem się w kątach na przyjęciach. Kiedyś trzymałem się z dala od rozmów i pozostawałem w tle”.

Wszyscy mamy rzeczy, które są dla nas ważne z naszych własnych powodów. Dla Warda to jest Zmierzch. Film, który zainspirował ją do zmiany swojego życia, zainspirował także atrament na jej ciele. „Ze względu na sztukę ciała nie mogę się już ukrywać” – mówi Ward. „Jestem o wiele bardziej towarzyski, o wiele bardziej pozytywny”.

Najnowszym dodatkiem Ward do jej świątyni Zmierzchu jest tatuaż z taśmy filmowej ze scenami z filmu. Ale to nie jest jej ostatnia. Ma nadzieję, że w końcu będzie miała pełny kostium tatuaży Twilight.

Obejrzyj poniższe filmy, aby poznać całą historię Cathy Ward.

źle-śpię-kiedy-martwy-czołg00

Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "i'będę spać, kiedy ja'm martwy" Czołg Racerback firmy Fifty5 Clothing