Kultura

20 zdjęć z pokazu dymu – Pandora Blue!

Pandora Vaping i Chilling!

Chociaż nie zgadłbyś tego patrząc na nią, ale Pandora Blue pochodzi z małego miasteczka w zachodniej Wirginii. Ale pomimo miejsca urodzenia Pandora żyje pełnią życia… i szybko. W rzeczywistości ma upodobanie do szybkich samochodów i przypinania tego prędkościomierza!

Jej pierwszą pracą była kelnerka, ale teraz napina mięśnie między trzema pełnoetatowymi koncertami – modelowaniem, marketingiem i promocją. Mówiąc o tym, jej pierwszym tatuażem było pawie pióro na biodrze, a teraz, cóż, ma zbyt wiele tatuaży, by naprawdę liczyć. Cała jakość działa z pochyleniem w kierunku tradycyjnego.

Relaksujący czas z Pandorą równa się czasowi waporyzacji i właśnie to będziemy tutaj robić, chillując i wapując.

Zrzut ekranu 06.04.2017 o godz. 4.21.53

Zdjęcie przez Instagram

CHODŹ NA PRZEJAŻDŻKĘ!

Zdjęcie za pośrednictwem InstagramJaki lepszy sposób na rozpoczęcie poranka?Zdjęcie przez tumblerNic jak klasyczne selfie, które sprawi, że się uśmiechniesz!Zdjęcie za pośrednictwem instagramKickin' z powrotem i lettin' wszystko się gotuje.href=Zdjęcie na twitterze Może i jest słodka, ale to spojrzenie krzyczy: „Don'Nie pierdol się ze mną.”” src=”/images/20-zdjęcia-pokazu-dymu-pandora-niebieski-5.png” title=”Don't Krzyż Pandora”>Zdjęcie na Instagramie... czy nie powiedzieliśmy po prostu, że Pandora była słodka... a teraz dwa paskudne zdjęcia z rzędu?Zdjęcie przez instagramTo super podwójna chmura!Zdjęcie przez instagram I ma fajny zestaw reflektorów.Zdjęcie na instagramieGładkie jak jedwab i płaskie jak tarka.Zdjęcie za pośrednictwem instagramClassic old schoolowy atrament na tych łydkach.Zdjęcie przez instagram Jestem pewien, że się z nami zgodzisz.Zdjęcie z Instagrama To podwójna gra słodkości.Zdjęcie przez instagramŁuk jej pleców. Nachylenie jej brzucha. Strumień tego waporyzatora.Zdjęcie przez instagramTylko na stojąco. To nie jest parking!Zdjęcie z instagramu Musimy popłynąć na tej fali... a kostium kąpielowy jest niesamowity.Zdjęcie przez instagram Nie ma dla nas różnicy. Wygląda gorąco!Zdjęcie przez instagramUsiada i gotowy do ataku.Zdjęcie przez bossladyphotographyEvery — BODY potrzebuje trochę czasu na przestoje.Zdjęcie za pośrednictwem jaimehunt Wczesne zdjęcie z kariery modelki Pandory.Zdjęcie za pośrednictwem davehuntKolejny wczesny obraz modelowania Pandory.Zdjęcie przez davehuntI WSZYSTKO wygląda świetnie!Zdjęcie przez instagramPo vaping chow down.

Niedzielny poranek' Vape

Zdjęcie przez Instagram

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie poranka?