Kultura

18 niesamowitych tatuaży armii amerykańskiej

Możesz nie być wystarczająco dorosły, aby pić, gdy jesteś wystarczająco duży, aby służyć swojemu krajowi w armii amerykańskiej, ale jesteś wystarczająco dorosły, aby zrobić sobie tatuaż. Dzięki nowelizacji rozporządzenia 670-1 US Army z 10 kwietnia nie ma już ograniczeń dotyczących rozmiaru ani liczby tatuaży, które żołnierze mogą mieć na rękach i nogach.

Szef sztabu armii gen. Ray Odierno powiedział w oświadczeniu na temat tej polityki: „Społeczeństwo zmienia swoje spojrzenie na tatuaże, a my musimy się zmieniać wraz z tym. Żołnierze dorastali w epoce, w której tatuaże są o wiele bardziej akceptowalne i wraz z tym musimy się zmieniać.

Dzięki tej liście niesamowitych tatuaży armii pozdrawiamy mężczyzn i kobiety w mundurach, a także pozdrawiamy armię amerykańską za zmianę z czasem.

Tył armii marki Mark Nattress.82. powietrznodesantowyŻołnierz z Purpurowym Sercem na rękawie.Dostępne na INKEDSHOP.COM: WOMEN'SMotto Army Corps of Engineers: Eseje (Spróbujmy)Tył na cześć jeńców wojennych i zaginionych w akcji.Motto Army Ranger: Sua Sponte (z własnej woli)W powietrzu: Śmierć z góryDostępne na INKEDSHOP.COM:Kolejny dumny członek 82. Dywizji Powietrznodesantowej.Przykryj od góry.Z wysokości podbijamy.Armia silna od środka.Piechota wojskowa, zawsze pierwsza.kubek kawyZielone Berety, cisi profesjonaliści.Dywizja All-American — 82. Dywizja Powietrznodesantowa.Dostępne na INKEDSHOP.COM: MęskieAir Assault Niki Norberg.Żołnierz ze wsparciem lotniczym. Tatuaż autorstwa Mike'a Crumpa.Zniżka w sklepie z tuszem

Armia z tyłu kawałek przez Marek Nattress.