Kultura

15. Dzień Sklepu Muzycznego 2015 Must-Have Records

Jeśli ty'jesteś miłośnikiem muzyki, Dzień sklepu z płytami jest jak Twój Czarny Piątek — mimo że's w sobotę 18 kwietnia's twoja moda?'s Nocne wyjście! Record Store Day jest dla miłośników muzyki, tak jak Dzień Prezydenta dla maniaków materacy. Od 2007 roku Record Store Day obchodzi ceglany sklep z płytami. Ten dzień nie jest dla iTunes, to's nie dla Amazona, to's nie dokąd indziej dzieci dostają swoją muzykę w dzisiejszych czasach. Record Store Day wzywa słuchaczy muzyki na całym świecie, aby założyli spodnie, wyszli za drzwi i udali się do najbliższego sprzedawcy tych płyt winylowych, które można postawić na półce i trzymać w rękach.

Jak co drugi dzień sklepu muzycznego w ciągu ostatnich kilku lat, branża muzyczna wymyśliła wiele sposobów, aby zachęcić cię do oparcia się pokusie "po prostu pobierz to." Jak? Ekskluzywne wydania Record Store Day, które możesz't po prostu pobrać. Bez względu na to, jakiego gatunku muzyki słuchasz, bez względu na to, ile masz lat, ktoś, kogo lubisz, jutro wydaje coś wyjątkowego.

The Foo Fighters wypuszczają niepublikowane rzeczy, podobnie jak punkowy zespół Against Me!, pionierzy emo Braid i Kind of Like Spitting, raperzy A$AP Rocky i GDP oraz folkowi artyści Dave Hause i The Decemberists. Przeglądając długą listę specjalne wydania, ty'Zobaczę mnóstwo zespołów, które masz'nie słyszałem. Wtedy tam'takich zespołów jak Metallica, które oficjalnie po raz pierwszy wypuszczają kasetę ze swoim demo z 1982 roku No Life Til Leather.

Sprawdź poniżej 15 niesamowitych wydań specjalnych Record Store Day poniżej i znajdź najbliższy sklep, który'uczestniczy, sprawdź tutaj. 

Foo Fighters - Songs From the Laundry Room - Zawiera dwa dema, cover Kim Wilde'aViolent Femmes - Szczęśliwego Nowego Roku - Zawiera cztery nowe piosenki z Violent Femmes, pierwsze nowe piosenki zespołu od 17 lat.Metallica - No Life Til Leather - Nagrana latem 1982 roku, No Life Til Leather to najszerzej rozpowszechniona taśma demo Metalliki. Zawiera wczesne wersje ich debiutanckiego albumu „Kill Em All”. Pierwszy raz wydany oficjalnie, zremasterowany na Record Store Day.Braid - Kids Gets Grids - Dwa nowe, ekskluzywne utwory Braida, pioniera emo.Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM:The Used - z trzech pierwszych studyjnych albumów zespołu, nagranych w latach 2001-2007. To pierwsze w historii wydawnictwo o charakterze fizycznym.Comback Kid - Rain City Sessions - Sześć wcześniej niepublikowanych utworów na żywo nagranych w Rain City Studios i nagrany studyjny cover NirvanyThe Front Bottoms and GDP - Split Single - 2 nowe utwory z indie punkowego stroju i dwie nowe piosenki od rapera z NJ GDP.Kind of Like Spitting – Nothing Makes Sense Without It – Zawiera całą dodatkową płytę z demami i niewydanymi utworami. 15-lecie, wydany w 2000 roku, dla fanów współczesnych północno-zachodnich gatunków indie, takich jak Death Cab for Cutie, Pedro the Lion i Elliot Smith.Przeciwko mnie! – Osama Bin Laden As The Cruciified Christ – Dwie wcześniej niepublikowane wersje tytułowego utworu, który znalazł się na płycie zespołu Transgender Dysphoria Blues z 2014 rokuRise Against - Eco-Terrorist in Me - Koncentruje się na piosence „Eco-Terrorist in Me” inspirowanej książką „Green is the New Red”Dave Hause - Home Alone EP – Dwie nowe piosenki i 2 wersje demo piosenek off Devour (jego poprzednia pełna płyta)Mighty Mighty Bosstones - Question the Answers - Pierwszy raz na winylu od ponad 20 lat, z ulubionymi fanami, które zespół wciąż gra na żywo dwie dekady później.Social Distortion - Social Distortion - 25-lecie wydania. W pełni zremasterowany do winylu z oryginalnych taśm analogowych i zatwierdzony przez samego Mike'a Nessa.Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM:The Decemberists - Picaresque - tłoczenie 10-lecia ekskluzywnego czerwonego winylu, z ekskluzywnym zestawem pocztówek i 16-stronicową książeczką Happy NePianos Become The Teeth - Close - Pianos Become the Teeth oferują limitowaną edycję 7” dwóch utworów z sesji do uznanego albumu Keep You, który Pitchfork nazwał „urzekającym w swoich sugestywnych szczegółach i odwrotnie, skłonnym do szczegółów tak osobistych, że aż onieśmielających ”. Na białym/niebieskim/przezroczystym winylu swirl.Zniżka w sklepie z tuszem

“>