Ilustracje

50 pięknych ilustracji mody

W przeciwieństwie do fotografów mody, ilustratorzy zwykle nie muszą pracować z modelami, aby tworzyć ilustracje modowe. Ich modele mogą być w ich głowach lub odnosić się do niektórych zdjęć. Artyści mają większą swobodę w łączeniu emocji, stylu artystycznego z istotą ich pracy.

Różne techniki były dostępne dla artystów w ich kreacjach, akwareli, sztuce cyfrowej, multimediach, rysunkach ołówkiem itp. Kobieta stylu to wieczny temat, ale nigdy nie jestem przywiązana do cieszenia się kolorem, pięknem i inspiracjami. W tym poście zebrałam 50 pięknych ilustracji modowych autorstwa 25 niesamowitych ilustratorów. Zapamiętajmy nazwiska ilustratorzy mody i dowiedzmy się, który z nich najbardziej Ci się podoba.

Radio Gloria jest niezależnym grafikiem tekstylnym z siedzibą w Barcelonie w Hiszpanii. Zajmuje się ilustracjami modowymi, a także tekstylnymi nadrukami na koszulkach i projektami graficznymi.

Słoneczny Gu to urodzona w Chinach ilustratorka, która obecnie mieszka w Los Angeles. Sunny skupia się na ilustracjach modowych i surrealistycznych portretach o żywych kolorach, bogatych szczegółach i zachwycających uczuciach. Zwykle maluje akwarelą, a także tworzy sztukę cyfrową do projektowania powierzchni i tekstyliów.

Florian Meacci jest niezależnym ilustratorem mieszkającym w Londynie w Wielkiej Brytanii, który pracuje nad niesamowitymi rysunkami modowymi za pomocą długopisów.

Anna Uljaszyna jest moskiewskim ilustratorem, którego prace ilustracyjne obejmują portrety, krajobrazy i ilustracje modowe.

Tania Santos jest ilustratorką z Portugalii, która potrafi rysować pozy ze szczegółami.

Maria Caleis jest ilustratorką-samoukiem z La Corun w Hiszpanii, która uwielbia używać kolorów i mimiki na swoich rysunkach, dodając duszę każdemu swojemu dziełu.

 

Marcela Gutiérrez jest zapaloną ilustratorką, która obecnie mieszka i pracuje między Barceloną a Nowym Jorkiem. Ukończyła studia jako projektant mody, miała okazję współpracować i pracować ze słynnym projektantem mody Alexandrem McQueenem i Johnem Galliano. Jej prace są bogate w kolory i uczucia…

Don OehlJej praca jest hołdem dla klasycznej ilustracji mody i jest niesamowicie fascynująca. W swoich kreacjach łączy cyfrowy proces ze sztuką tradycyjną.

Soleil Ignacio jest niezależnym ilustratorem mieszkającym w Manili na Filipinach, którego ilustracje są zarówno tajemnicze, jak i pociągające. Soleil ukończył Kolegium Sztuk Pięknych Uniwersytetu Filipin.

 

 

Laura Laine jest ilustratorką z Helsinek. Studiowała projektowanie mody na Uniwersytecie Sztuki i Projektowania w Helsinkach. Koncentrując się na ilustracji mody, stworzyła niesamowitą serię rysunków modowych w przesadnym stylu.

Esra Roise jest norweskim niezależnym ilustratorem z siedzibą w Oslo. Esra uzyskała tytuł licencjata z komunikacji wizualnej na Akademii Sztuk Pięknych w Oslo.

Jessica Durrant jest niezależnym ilustratorem i instruktorem sztuki z Las Vegas, NV, który malował niesamowite ilustracje modowe akwarelami.

Sztuka Durrant inspirowana jest jej pasją do podróży, projektowania mody, muzyki niezależnej, grafiki, ilustracji japońskiej, magazynów o modzie vintage i innych rzemieślników.

Mustafa Soydan jest projektantem graficznym i ilustratorem mody z Stambułu, który stworzył skomplikowane ilustracje modowe, reprezentujące nastrój i życzenia artysty.

Shandra Suy jest ilustratorką z Barcelony, która rysuje kobiece portrety z pięknymi sukienkami.

Lutheen jest francuską ilustratorką, która pracuje z akwarelą.

Chun Fui Ng jest artystą z Malezji, który malował oszałamiające ilustracje modowe.

lodie jest francuską ilustratorką mieszkającą w Paryżu, która stworzyła fascynujące portrety modowe w stylu vintage przy użyciu zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych technik.

Karolina Andrieu jest francuską ilustratorką skupiającą się na swojej praktyce portretowej – jej rodzina, twarze aktorów, których znajduje w magazynach – na wybiegi. Co sezon wybiera zdjęcia z Paryża, Mediolanu, Londynu czy Nowego Jorku i przedstawia swoją wizję.

 

Więc Hyeon Kim jest ilustratorem z Korei Południowej. Tworzy te wspaniałe portrety o subtelnych kolorach i bogatych emocjach.

Jana Moskaluk jest moskiewskim ilustratorem, który łączy modę z rosyjskimi baśniami. Jej prace są eleganckie i fantazyjne w najlepszym wydaniu, przedstawiające słodkie przedstawienia stylowych kobiet.

 

Mustafa Soydan jest ilustratorką mody ze Stambułu w Turcji, której pasją jest tworzenie eleganckich i uroczych ilustracji modowych. Prace Mustafy są oznaką jego miłej chwili i życzeń na przyszłość.

Fernando Vicente jest artystą mieszkającym w Madrycie w Hiszpanii, znanym z fascynujących ilustracji karykaturalnych. Zawsze eksperymentuje, aby poszerzyć swój styl artystyczny, wprowadzając nowe prace. W tej serii artystka uchwyciła kobiece piękno, łącząc elementy mody.

Nicole Guice jest niezależnym ilustratorem mieszkającym w Los Angeles.

Choonfai jest ilustratorką mieszkającą w Singapurze, która tworzy czarno-białe ilustracje modowe z elegancją, tajemniczą, współczesną i zazwyczaj opowiadającą historie szeptem.

Sara Vera Lecaro jest ekwadorską artystką i ilustratorką mody, która zajmuje się głównie modą i portretami.