Fotografia

30 pomysłów na zdjęcia zaręczynowe

Jesteś więc zaangażowany i chcesz, żeby cały świat wiedział! To świetnie, ale nadal nie masz pojęcia, jak, gdzie i kiedy robić zdjęcia zaręczynowe. Ten post pomoże Ci podjąć decyzje i kroki, których potrzebujesz, aby uzyskać jak najlepszy obraz swoich szczęśliwych czasów przed Wielkim Tak.

Najpierw wybierz fotografa. Rozpytaj się, szukaj referencji i umów się na sesję zdjęciową tak szybko, jak to możliwe. Nie chcesz się przekonać, że nie są dobre na kilka tygodni przed ślubem. Utrzymywanie dobrych relacji z fotografem oznacza, że ​​da ci mnóstwo wspaniałych pomysłów na zdjęcia na zaręczyny. Poznanie fotografa pomoże Ci się zrelaksować i o wiele lepiej wyglądać na zdjęciach.

Następnym krokiem jest lokalizacja. Wybierz miejsce ważne dla was obojga. Upewnij się, że jest wystarczająco jasno i jasno, a jeśli jest ładna pogoda, tym lepiej. Niektóre z najpiękniejszych zdjęć zaręczynowych są robione na zewnątrz. Nie przesadzaj jednak. Wybierz proste miejsce, swój dom, restaurację, w której się zaręczyłeś, miejsce swojego pierwszego pocałunku, lokalny park, do którego lubisz chodzić razem. Zdjęcia zaręczynowe powinny być romantyczne i zaniżone w porównaniu do zdjęć ślubnych.

Innym dobrym pomysłem jest przetestowanie makijażu i włosów panny młodej na zdjęciach zaręczynowych, sprawdzenie, jak wyglądają na filmie, pozostawiając mnóstwo czasu na wprowadzenie poprawek.

Na koniec wybierz prosty strój. Może to być ulubiona słoneczna sukienka panny młodej lub stara, ukochana para dżinsów dla pana młodego. Nie musisz być zbyt przebrany. W centrum uwagi Twoich zdjęć zaręczynowych jest Twoja miłość, która będzie świecić przez obiektyw, pozostawiając trwały ślad, którym możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi przez wiele lat.