Czasopismo

Wydanie Moto 2021 z udziałem Belli Poarch, Dave’a Bautisty i Trippie Redd

Załóż skórzaną kurtkę i przygotuj się na szaloną przejażdżkę, oto wydanie Inked Moto 2021. My'Poświęciliśmy to wydanie wszystkim uzależnionym od adrenaliny, gdy rozmawiamy z jednymi z najbardziej inspirujących wytatuowanych śmiałków w naszym świecie. Jeśli to uruchomi twój silnik, ty'Znajdę to tutaj. Ten numer jest tak wypełniony akcją, że zostaliśmy zmuszeni do wydania trzech oddzielnych okładek. Możesz odebrać 2021 Moto Issue na InkedShop.com. Lub, jak polecamy, kup sobie abonament więc ty nie'Jeśli nawet nie będziesz musiał zawracać sobie głowy robieniem czegokolwiek, aby otrzymać każdy numer, twój przyjacielski pracownik poczty z sąsiedztwa przyniesie go prosto do ciebie. Wygrałeś'nie muszę nawet zakładać spodni ani nic. 

Na wypadek, gdybyśmy mieli'nie sprzedałem Ci jeszcze problemu, tutaj'to zapowiedź tego, co?'s w środku. 

Bella Poarch

Fot. Pol Kurucz

Fot. Pol Kurucz

Supergwiazda TikTok, Bella Poarch, opowiedziała jusowi o tym, jak planuje zmienić swoją ogromną popularność na platformie mediów społecznościowych w wielopłaszczyznową karierę, o czasie, który spędziła służąc w marynarce wojennej USA i o tym, jak kwarantanna uniemożliwiła jej pełne zrozumienie jej zasięgu. 

„Moim ulubionym tatuażem jest kawałek na plecach — to statek ze skrzydłami” — mówi Poarch. „W zasadzie oznacza to, że jestem w marynarce wojennej. Skrzydła są, ponieważ pracowałem w lotnictwie i byłem lotnikiem. Statek jest dlatego, że stacjonowałem w Japonii przez dwa i pół roku, kiedy byłem wdrożony. 

Kliknij tutaj, aby to sprawdzić. 

Dave Bautista 

Zdjęcie: Mark Delong

Zdjęcie: Mark Delong

Na kolejnej z naszych okładek mamy byłego WWE Superstara i Strażnika Galaktyki, Dave’a Bautistę. W naszej luźnej rozmowie omówiliśmy nadchodzącą „Army of the Dead” i jak fajnie jest kręcić film o zombie, jak bycie fanem pomogło mu w trudnych czasach dorastania i sposób, w jaki jazda na motocyklu pomaga mu pozostać w centrum.. 

"Tatuaże to historie i uwielbiam historie," Bautista mówi nam. "Mam dużo zatuszowań, ja'popełniłem wiele błędów, ale to'to tylko historia mojego życia." 

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej. 

Trippie Redd

Zdjęcie: Travis Shinn

Zdjęcie: Travis Shinn

Na naszej trzeciej okładce przedstawiamy Trippie Redd. Rozmawialiśmy z płodnym raperem o jego najnowszym albumie „Pegasus”, jego tatuażach i wielu innych.

„[Zdecydowanie] ulepszyliśmy dźwięk w grach wideo i sprawiliśmy, że stało się to bardziej szalone," Redd powiedział o swoim najnowszym wydaniu. "Bity i wszystko inne, są szalone. Biorą dancehallowe gówno, dubstep. Biorą wszystkie rodzaje różnych szalonych gówna, używają ich i przewracają na swój własny sposób i robią z tego hip-hop, jak pułapkę. To trudne.”

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej. 

MTVJesse

Zdjęcie Jasona Goodricha

Zdjęcie Jasona Goodricha

Internetowy dowcipniś MTVJesse zatrzymał się w Inked NYC, aby się wytatuować, zabierając ze sobą całą imprezę. Rozmawialiśmy z kanadyjskim żartownisiem o przeprowadzce do Los Angeles, naruszeniu prawa i wielu innych sprawach. 

Bryce Wong

Zdjęcie: Joe Brook

Zdjęcie: Joe Brook 

Bryce Wong może równie dobrze być współczesną wersją Leonarda da Vinci. Na początek Wong jest malarzem, projektantem sneakersów, tatuatorem i grafikiem. Dowiedzieliśmy się, skąd Wong po raz pierwszy zdobył inspirację, co to?'lubi pracować dla Nike i nie tylko. 

Sprawdź całą historię tutaj.

Imogen Lehtonen

Zdjęcie: Dean Bradshaw

Zdjęcie: Dean Bradshaw

Jazda jest integralną cechą Imogen Lehtonen's DNA. Rozmawialiśmy z innowacyjną kobietą, która wzięła swoją pasję do jazdy konnej i połączyła ją z rodzinnym biznesem jubilerskim. Możesz sprawdzić resztę historii tutaj. 

To tylko zapowiedź wszystkiego, co przygotowaliśmy dla Ciebie w wydaniu Moto 2021. Mamy też wywiady z Nats Getty, Okudą, Joanną Castro i innymi. Plus przegląd tego roku'najgorętsze przejażdżki od Natalie Cuomo, fotoreportaż Jasona Goodricha dokumentujący jego przejażdżkę z Indian Motorcycles i zabójczy projekt artystyczny, którego kuratorem jest Luke Wessman. 

Chwyć swoją kopię Moto Issue już teraz na InkedShop.com! A jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz każdy numer Inked, o czym wiemy, że tak, zapisz się tutaj.