Cultuur

HotShots: Bilacous

Podczas gdy my kochamy, kochamy, kochamy wytatuowane kobiety, często po drugiej stronie aparatu pojawia się gwiazda. Spotykać się Bilacous niesamowita strzelanka z Portsmouth w Anglii. W poniższym wywiadzie wybieramy jego mózg i pokazujemy jego niesamowite oko w poniższej galerii.

Co miałeś wczoraj na lunch?

Niesamowite fajitas z kurczaka mojej dziewczyny. Mogłabym żyć z nich sama!

Z jakim typem aparatu pracujesz?

Obecnie używam Nikona D3s i uwielbiam go. Zacząłem od Canona, chyba 400D. Byłem w Canonie przez kilka lat, ale teraz przesiadłem się na Nikon, nigdy nie wrócę.

Masz smykałkę do używania naturalnego światła, czy możesz wytłumaczyć swoją miłość do niego?

Nie jestem pewien, czy potrafię wyjaśnić, dlaczego kocham naturalne światło, po prostu to robię. To szczere.

Kiedy zdecydowałeś się całkowicie zająć fotografią??

Jakieś pięć czy sześć lat temu koleżanka poprosiła mnie o zrobienie jej zdjęć do projektu, nad którym pracowała. Naprawdę dobrze się bawiłem i zacząłem robić zdjęcia kilku innym znajomym, naprawdę dla zabawy, ale byłem uzależniony. Poszedłem na pełny etat jakieś trzy lata temu i tam'nie powstrzymujesz mnie teraz?.

Czy tatuaże stanowią wyzwanie podczas fotografowania??

Zupełnie nie. Uwielbiam tatuaże i uwielbiam fotografować modelki z tatuażami. Prawdopodobnie trudniejsze jest dla mnie sfotografowanie modelki bez tatuaży.

Czy uważasz, że wytatuowane dziewczyny są bardziej seksowne niż dziewczyny bez tatuażu??

Oczywiście! Dziewczyna może być seksowna, ale dodaj tatuaże, to znaczy tatuaże dobrej jakości, i moim zdaniem automatycznie jest bardziej seksowna.

Czy podczas sesji puszczasz muzykę??

Wolę grać muzykę, kiedy mogę i zazwyczaj to, co lubi modelka, pomaga im się zrelaksować. Gdyby to był mój wybór muzyki, za każdym razem byłby to rock.

Czy uważasz, że bycie wytatuowanym pomogło lub zaszkodziło ci w fotografowaniu??

Ponieważ fotografuję głównie wytatuowane modelki, mamy wspólne tatuaże, więc myślę, że to pomogło.

Kiedy zacząłeś się tatuować??

Pierwszy tatuaż zrobiłem, gdy miałem 15 lat, ale zakrywałem się dopiero około 25 lat. Zostało mi tylko kilka małych miejsc do wypełnienia.

Czy masz przy sobie ulubiony kawałek?

Poprosiłem moich dwóch synów, aby każdy wymyślił potwora i narysował ich, a potem wytatuowałem ich potwory na mojej nodze. Zdecydowanie są moimi ulubionymi.

Bilacous Fotografia

https://www.facebook.com/Bilacous

http://bilacousphotography.tumblr.com/

https://twitter.com/Bilacous 

http://www.modelmayhem.com/BilacousPhotography

http://www.modelmayhem.com/Bilacous

Bilacous Fotografia-MemeFotografia Bilac (1)Fotografia Bilacus (2)Fotografia Bilacus (3)Fotografia Bilacus (4)Fotografia białkowata (5)Fotografia Bilacous (6)Fotografia Bilacous (7)Fotografia Bilacous (8)Fotografia Bilacous (9)Bilacous Fotografia-MemeBilacous i modelka w łóżku (zdjęcie własne #4)Bilacous (zdjęcie własne #3)Bilacous (własne zdjęcie #2)Bilacous (własne zdjęcie nr 1)