блог

Najnowszy trend: Face Tattoos à la SoundCloud Rappers

I co myślą o tym inni artyści tatuażu?

Raper Austin Richard Post, znany głównie pod pseudonimem artystycznym „Post Malone”, nie tak dawno zaszokował świat swoimi nowymi tatuażami na twarzy tuż pod oczami, mówiącymi „Zawsze zmęczony”.

Tam, gdzie większość ludzi może odnieść się do tego stwierdzenia, większość ludzi również nie zadeklarowałaby tego światu za pomocą tatuażu.

Ale Post Malone nie jest jedynym, który ma tatuaże na twarzy. Koledzy raperzy SoundCloud, tacy jak Lil Peep i Lil Skies, ozdobili swoje nagie twarze ciekawymi tatuażami, zanim Post Malone ustanowił rekord.

Jak wszyscy wiemy, szanowani artyści tatuażu nie tatuowaliby nikogo na takich obszarach jak twarz, szyja lub ręce, jeśli ta osoba nie ma nawet rękawów lub pracy (tak, jest ciężko, jeśli jesteś mocno wytatuowany i bezrobotny ). Ale myślę, że bycie raperem to trochę kariera, nawet jeśli sława przyszła dzięki SoundCloud. Tatuażysta Czad Rowe którzy wytatuowali Malone’a, otrzymali ostrą krytykę ze strony innych fanów i innych artystów tatuażu, którzy nie są fanami wizerunku rapera SoundCloud, w tym tatuaży twarzy i kolorowych włosów.

soundcloudBIG

Zdjęcie przez