блог

Goście weselni Margot Robbie zostają nabici!

Nie ma w tym nic „średniego” Margot Robbie, oszałamiająca australijska aktorka, która ma elektryzującą osobowość, zabójczy uśmiech i zamiłowanie do tatuowania swoich przyjaciół. Tak więc, kiedy goście przybyli na grudniowy ślub Robbiego w Australii, gdzie poślubiła swojego długoletniego chłopaka Toma Ackerleya (w tajemnicy, co w dzisiejszych czasach jest nie lada wyczynem w świecie celebrytów), prawdopodobnie spodziewali się czegoś wyjątkowego, interesującego i bardzo „Margot”. zdarzyć. Ale to, co dał im Robbie, było jeszcze lepsze — trwały tatuaż z datą ślubu.

Włącz pokaz slajdów, aby poznać całą historię Margot's ślub tatuaż bash!

Margot Robbie i Tom Ackerley, asystent reżysera, po raz pierwszy spotkali się na planie II wojny światowej Suite française w 2013 roku i od tamtej pory są nierozłączni. Według doniesień, Robbie i Ackerley wzięli ślub w Byron Bay w Australii w zeszłym miesiącu, mimo że nigdy nie ogłosili zaręczyn.Podejrzenia o tajny ślub Margot Robbie pojawiły się po raz pierwszy, gdy w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia, które wskazywały na możliwy ślub. Dopiero później w nocy zaczęły pojawiać się zdjęcia Robbie, która tuszowała swoich gości tatuażami z rzymskimi cyframi „XIX” oznaczającymi datę ślubu. Ponieważ Robbie jest dumną posiadaczką swojej własnej maszynki do tatuażu, była w stanie wykonać tę pracę sama – nie potrzebował żadnego profesjonalnego artysty.Jej dzień ślubu to oczywiście nie pierwszy raz, kiedy Margot Robbie wytatuowała swoich przyjaciół. Dała kilka tatuaży „SKWAD” swoim partnerom, aby upamiętnić ich wspólny czas kręcenia letniego filmu Suicide Squad w 2016 roku, a także w tym samym czasie narysowała kilka tatuaży z emotikonami na palcach Cary Delevingne. Robbie jako pierwsza przyznaje, że nie jest najlepsza w tatuowaniu – porównuje swoje projekty do tego, „co 4-latek narysowałby i przykleił na twojej lodówce” – ale to nie powstrzymało jej przed tuszowaniem gości weselnych!Chociaż opisuje swoje młodsze ja jako „najlepszą samotną dziewczynę”, Robbie odkrył, że teraz pasuje jej poważny związek. W wywiadzie dla Vogue z 2016 r. Robbie nazywa swojego ówczesnego chłopaka „najlepiej wyglądającym facetem w Londynie” i opowiada o tym, jak jej związek z Ackerleyem „wkradł się” do niej. „Byliśmy przyjaciółmi od tak dawna. Zawsze byłam w nim zakochana, ale pomyślałam: „Och, nigdy by mnie nie odwzajemnił. Nie rób tego dziwnym, Margot”. A potem to się stało, a ja na to: „Oczywiście, że jesteśmy razem”. To ma tyle sensu, że nic wcześniej nie miało sensu”. Dobra robota dziewczyno!margot-robbie-wesele-tatuaże1

Margot Robbie i Tom Ackerley, asystent reżysera, po raz pierwszy spotkali się na planie II wojny światowej Suite française w 2013 roku i od tamtej pory są nierozłączni. Według raporty, Robbie i Ackerley wzięli ślub w Byron Bay w Australii w zeszłym miesiącu, mimo że nigdy nie ogłosili zaręczyn..