Artyści tatuażu

X-Rated Powód, dla którego ten klient odwołał wizytę na tatuaż

Jako artysta rezygnacja z klienta jest niestety stałą częścią pracy. A jeśli chodzi o etykietę tatuażu, konieczne jest, aby klient powiadomił artystę tak szybko, jak to możliwe, aby mógł wypełnić twoje miejsce i otrzymać zapłatę za dzień. Jednak czasami coś przychodzi w dniu wizyty i wielu tatuatorów ceni uczciwość swoich klientów. Ale jeden artysta otrzymał znacznie więcej, niż się spodziewał, gdy klient odwołał spotkanie na kilka godzin przed tym, jak miał pojawić się w sklepie. A jego wyjaśnienie jest z pewnością czymś, co ten tatuator będzie pamiętał do końca swojej kariery. Spójrz na poniższą galerię, aby poznać SZOKĄCY powód, dla którego klient odwołał wizytę na tatuaż i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 18.12.2018 o godz. 11.33.43

Josh Hancox jest 27-letnim tatuatorem z Bedworth w Anglii, który był oszołomiony dziwną i ocenioną wiadomością tekstową od jednego ze swoich klientów. Hancox pracuje w branży od 10 lat i jest to zdecydowanie najdziwniejszy powód, dla którego…'s otrzymane dla klienta odwołującego wizytę na tatuaż.

187015070-56b783325f9b5829f839c64d

W dniu wizyty Hancox otrzymał wiadomość na Facebooku od swojego klienta, który powiedział mu, że tego dnia nie jest w stanie przybyć na spotkanie. Jednak w przeciwieństwie do większości klientów, którzy odwołują swoje wizyty, jego rozumowanie nie było typowe.

0_Tatuaż-artysta-otrzymuje-dziwaczny-powód-klient-musi-przeoczyć-wizyta-prostytutki-i-narkotyki

Klient wyjaśnił, że nie może'nie przyszedłem na jego wizytę w tatuażu, ponieważ musiał "3 prostytutki u mnie na dzień i ja'Właśnie spadło mi pół uncji sprzętu." Klient następnie zaprosił artystę do przyłączenia się do zabawy z oceną x.

0_Tatuaż-artysta-otrzymuje-dziwaczny-powód-klient-musi-przeoczyć-wizyta-prostytutki-i-narkotyki-1

Hancox udzielił wywiadu Wielkiej Brytanii's The Mirror o incydencie i poinformowało stronę "Miał siedzieć na krześle od 10 do 17, co jest dla mnie normalnym dniem siedzenia. Pobieram za to 350 funtów." 

"Kiedy po raz pierwszy go zobaczyłem, leżałem w łóżku na pół śpiący, spojrzałem na telefon, a potem znów zasnąłem. Potem obudziłem się prosto z powrotem, jak, 'czy naprawdę dobrze to przeczytałem??" Hancox wyjaśnił

HDINK353Zaczep3-3

Co myślisz o tej szalonej historii anulowania tatuażu? Jeśli ty'jesteś tatuatorem, co?'jaka jest twoja najbardziej zwariowana historia klienta? A jeśli nie'Nie widziałeś jeszcze naszego wirusowego filmu, spójrz na 25 artystów, którzy dzielą się swoimi najbardziej szalonymi historiami klientów w poniższym filmie.

Co myślisz o tej szalonej historii? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami w sekcji komentarzy na Facebooku.