Artyści tatuażu

Poznaj zupełnie nowego chłopca Kat Von D

On's wreszcie tutaj, Kat Von D'Urodził się chłopiec s! Po miesiącach i miesiącach oczekiwania Von D jest wreszcie dumną mamą! Zajrzyj do galerii poniżej, aby zobaczyć pierwsze zdjęcia jej syna i podziel się miłością do wytatuowanej mamy w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 2018-12-03 o godzinie 9.58.36

Przez ponad dekadę Kat Von D zbudowała wielomilionowe imperium jako artysta tatuażu i przedsiębiorca z branży kosmetycznej. Jednak w ciągu ostatniego roku ona's nadal rozwijała swoją markę, jednocześnie robiąc duże ruchy w jej życiu osobistym. 

Zrzut ekranu 2018-12-03 o godzinie 9.58.59

21 lutego 2018 roku Von D poślubił Rafaela Reyesa z zespołu Prayers. Oboje zorganizowali ceremonię ślubną dla bliskiej rodziny i przyjaciół 2 czerwca – z Von D wyglądającym zapierającym dech w piersiach w dramatycznej szkarłatnej czerwonej sukni.

Zrzut ekranu 2018-12-03 o 9.57.54 AM

Jednak jej małżeństwo z Reyesem nie było't jedyne duże wydarzenie 2018 roku dla tatuatora LA Ink. W maju Von D i jej mąż ogłosili, że są w ciąży z pierwszym wspólnym dzieckiem.

Zrzut ekranu 2018-12-03 o godz. 9.51.29

Fani cierpliwie czekali miesiącami jako Von D'brzuszek nadal rósł i 2 grudnia para ogłosiła, że ​​urodził się ich syn.

W poście na Instagramie Von D napisał "Poznaj naszego pięknego chłopca, Leafara Von D Reyesa. Dziękujemy wszystkim naszym ukochanym przyjaciołom + rodzinie, fanom + wyznawcom za cierpliwość w ogłaszaniu jego długo oczekiwanego przybycia! Szczerze mówiąc, mój mąż @prayers i ja chcemy poświęcić kolejne 40 dni [czwarty trymestr], aby skupić się na dziecku i naszym niesamowitym związku przechodzącym w niesamowite rodzicielstwo – więc wybacz nam, jeśli'nie jesteś tu tak długo przez chwilę."

Zrzut ekranu 2018-12-03 o godz. 9.51.16

Dodatkowo Reyes zabrał się na Instagram, aby podzielić się miłością do swojego syna. 

"A co z miłością? Moja żona i syn są. Na zewnątrz może tak nie wyglądać, ale w środku'm najszczęśliwszy ja'kiedykolwiek byłem w moim życiu! Ten rok dał mi tyle radości i wdzięczności. Kocham cię tak bardzo Kitty, ja'Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek walczył o cokolwiek w taki sposób, w jaki walczyłeś, by sprowadzić naszego syna na ten świat. Magia jest prawdziwa, podobnie jak moja miłość do ciebie @thekatvond."

Zrzut ekranu 2018-12-03 o 11.07.07

Co sądzisz o Von D's zupełnie nowy pakiet radości? Czy podoba Ci się nazwa? Czy jesteś gotowa na kolekcję makijażu opartą na jej chłopcu? Podziel się swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami w sekcji komentarzy na Facebooku.