Artyści tatuażu

Jak odróżnić dobrego tatuażystę od złego tatuażysty

Ono'to pytanie tak stare jak czas — jak odróżnić dobrego tatuatora od złego? Cóż, w końcu mamy dla ciebie odpowiedzi. Istnieje wiele różnych czynników, które wpływają na oddzielenie dobrych od złych artystów, jednak to'Niezbędne jest, aby nasza publiczność była kompetentna i odeszła z pięknym tatuażem. Spójrz na nasze zasady i nie'ts w galerii poniżej i daj nam znać, jeśli zgadzasz się (lub nie zgadzasz) z naszą listą. 

529449942_rw1mfu

Dobrze: Podejmuje odpowiednie środki ostrożności w zakresie BHP

Każdy artysta powinien podjąć odpowiednie środki ostrożności w zakresie BHP. Oznacza to posiadanie zaktualizowanej certyfikacji patogenów krwiopochodnych, zawsze noszenie rękawiczek, zawsze czyszczenie maszyn i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Zrzut ekranu 2018-11-01 o godz. 10.59.56

Źle: Tatuaże bardzo nietrzeźwi klienci

Chociaż istnieje szara strefa z upalonymi klientami, tatuator powinien zawsze odmawiać usług komuś, kto jest pijany lub zażywa narkotyki (inne niż marihuana). Oczywiście, jeśli tak.'jako przyjaciel może to być inna sytuacja, jednak w przypadku klienta typu walk-in artysta powinien odmówić wykonania tatuażu komuś, kto nie może właściwie wyrazić zgody na wykonanie tatuażu.

Zamek-tatuaż-na-pieszo-po-zamku-728x910

Dobrze: ma solidny, spójny szkic

Dobry tatuator, bez względu na styl czy doświadczenie, powinien mieć solidną i spójną grafikę. Linework jest podstawą większości tatuaży, a artysta powinien upewnić się, że linia w ich tatuażu jest tak chrupiąca, jak to tylko możliwe. 

Zrzut ekranu 2018-11-01 o 11.01.14 AM

Źle: tatuowanie bez rękawic

W żadnym wypadku tatuaż artysty nie powinien być wykonywany bez rękawiczek. Jest to duże nie-nie, niezależnie od tego, z kim rozmawiasz i jest ogromnym wskaźnikiem tego, że ktoś nie bierze odpowiedzialności za swoje rzemiosło lub swojego klienta'bezpieczeństwo.

Kolorowa sztuka tatuażu autorstwa Alexa Pancho

Dobrze: można pakować nasycony kolor w skórę

Dobry tatuator powinien być przeszkolony technicznie, aby nałożyć kolor na skórę. Pigment do tatuażu nie powinien'nie być niejednolity i nie powinien't zanika drastycznie z biegiem czasu. Jest to wskaźnik zastosowania, a artyści powinni znać podstawy przed przystąpieniem do tego stylu tatuowania.

Zrzut ekranu 2018-11-01 o 11.01.47

Źle: kopiuje innego artystę's Praca

Tutaj'o co chodzi, artysta powinien wiedzieć lepiej, niż zdzierać kolejnego tatuatora's linia pracy do linii. Tam'jest wyraźną różnicą między czerpaniem inspiracji od kogoś?'s praca i prosto powielanie projektu na innym kliencie'skóry. Podczas gdy kopiowanie tatuażu jest't nielegalne, w branży obowiązują pewne zasady etyczne, które zniechęcają artystów do robienia tego.

www.seawolftattoofirma

Dobrze: Spacery, zanim uciekną

Inną oznaką złego tatuatora jest ktoś, kto odgryza więcej, niż jest w stanie przeżuć i zajmuje się projektem, którym jest't wystarczająco doświadczony technicznie lub artystycznie, aby prawidłowo wykonać. Każdy artysta, w tym ikony branży i gorące ujęcia, gdzieś zaczął i nauczył się podstaw, zanim przeszedł do bardziej skomplikowanej pracy.

Zrzut ekranu 2018-11-01 o 10.59.38 AM

Źle: Czy 'Impreza' Tatuaże

Chociaż tam's nic złego w tym, że artysta konfiguruje stanowisko do tatuażu na imprezie, w tym przypadku my'ponownie odnosi się do drapaków, które tatuują swoich przyjaciół na spotkaniach towarzyskich. Jeśli widzisz kogoś, kto…'s nie profesjonalny artysta wybija maszynę na imprezie, odradzamy wykonywanie przez nich tatuażu – nawet jeśli oferują swoje usługi za darmo. 

Zrzut ekranu 2018-11-01 o 11.04.54

Dobrze: posty uzdrawiane zdjęcia tatuaży

Dobry artysta powinien być przejrzysty w kwestii swoich tatuaży, zarówno świeżych, jak i uzdrowionych. Istnieje wiele tatuaży, które świetnie wyglądają zaraz po tatuażu, ale z powodu złej aplikacji goją się jak gówno. Pamiętaj o tym, szukając artysty do następnego tatuażu.

Zrzut ekranu 2018-11-01 o godz. 11.00.55

Źle: Tatuaże w niehigienicznych lokalizacjach

To powinno być oczywiste, ale tatuowanie w łazience, w metrze, a nawet w brudnym sklepie to zły pomysł. Infekcje tatuażu to nie żart, a wielu klientów zmarło z powodu brudnego tatuażu.