Artyści tatuażu

5 artystów tatuażu do obejrzenia na YouTube

W ciągu ostatnich kilku miesięcy my'poświęciliśmy nasz kanał YouTube na tworzenie filmów, które przedstawiają najlepszych i najzdolniejszych tatuatorów z całego świata. W poprzednich filmach my'Wśród najcięższych graczy z branży, takich jak Paul Booth, BJ Betts, Joe Capobianco, Jime Litwalk, Megan Massacre i wielu innych. Jednakże to's czasu rozmawialiśmy o innych tatuatorach tworzących niesamowite i pouczające treści na YouTube. Poznaj 5 tatuatorów wykonujących ruchy na YouTube w galerii poniżej i daj nam znać, co myślisz o naszej serii tatuaży na YouTube w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 2018-11-07 o godzinie 11.22.04

Romeo Lacoste

Liczba subskrybentów: 940K

Najpopularniejsze wideo: Tattoo Roulette (Tattoo Game Show) z udziałem JC Caylen

Romeo Lacoste jest obecnie najpopularniejszym tatuatorem na YouTube, znanym ze współpracy z największymi gwiazdami internetu w historii. Na swoim kanale udziela porad dotyczących tatuażu i gra w wiele gier związanych z tatuażem – w tym w ruletkę tatuażu.

Zrzut ekranu 2018-11-07 o godz. 11.22.32

Anrijs Straume

Liczba subskrybentów: 53K

Najpopularniejsze wideo: Najlepsza pielęgnacja po tatuażu krok po kroku w 8 dni

Anrijs Straume jest artystą tatuażu i twórcą treści z Wielkiej Brytanii. Tworzy filmy przeznaczone specjalnie dla tatuatorów – czy to o maszynach, organizowaniu portfolio czy uzdrawiających tatuażach. On'jest także małżonką kolegi YouTubera i kolekcjonera tatuaży, Monami Frost.

Zrzut ekranu 2018-11-07 o godzinie 11.23.47

Elektryczna Linda

Liczba subskrybentów: 24K

Najpopularniejsze wideo: 20 najgorszych klientów w salonie tatuażu

Electric Linda jest tatuatorką z Norwegii i jednym z najlepszych twórców tatuaży w YouTube. Ona'znana z tworzenia porad i filmów edukacyjnych dla klientów tatuażu.

Zrzut ekranu 2018-11-07 o godz. 11.24.20

Tatuaż Lil B

Liczba subskrybentów: 196K

Najpopularniejsze wideo: Tattoo Timelapse z pełnym rękawem

Lil B jest artystą tatuażu, który specjalizuje się w filmach uczących innych artystów, jak tatuować, timelapsach z jego czarno-szarymi kawałkami, a nawet stworzył vlogi o swoim codziennym życiu.

Zrzut ekranu 2018-11-07 o godzinie 11.25.41

Święty Astral

Liczba subskrybentów: 41K

Najpopularniejsze wideo: Patrząc przez mój stary szkicownik praktyk tatuażu

Holly Astral jest artystką tatuażu i twórcą treści z Wielkiej Brytanii. Tworzy filmy z poradami dotyczącymi tatuażu dla klientów i pozwala widzom zajrzeć do swoich szkicowników.