Artyści tatuażu

13 znaków ostrzegawczych, że sklep tatuażu może nie być czysty

Warunki sanitarne to ogromny element branży tatuażu i chociaż toczy się debata na temat pewnych procedur, istnieją pewne zasady, których nigdy nie należy łamać ani naginać w żadnych okolicznościach. Jeśli zauważysz którekolwiek z czerwonych flag, to'o której przeczytasz poniżej, proszę dla własnego bezpieczeństwa, wynoś się z tego sklepu. Przez dziesięciolecia branża pracowała nad udowodnieniem, że tatuowanie jest czystą i bezpieczną praktyką, dlatego nie robimy'nie potrzebujesz żadnych lekkomyślnych lub leniwych artystów rujnujących rzeczy artystom próbującym stworzyć profesjonalne środowisko. 

Zrzut ekranu 26.10.2018 o godz. 11.21.50

1: nie ma pudełka na ostre przedmioty.

Każdy sklep z tatuażami powinien mieć tak zwane pudełko na ostre narzędzia i to's gdzie artysta pozbywa się swoich igieł po wykonaniu tatuażu. Igieł i jednorazowych wkładów w żadnym wypadku nie należy wyrzucać do kosza na śmieci. Ponadto, jeśli zobaczysz pudełko na ostre przedmioty, które jest przepełnione zużytymi igłami, może to być również czerwona flaga.

madacyd-1

2. Artysta nie't Dezynfekuj środkiem MadaCide (lub innymi markami do czyszczenia przemysłowego).

Po skończeniu tatuażu artysta lub jego uczeń rozmontuje swoją stację i oczyści każdą możliwą powierzchnię. Tatuatorzy powinni zawsze używać przemysłowych środków czyszczących, takich jak MadaCide, do czyszczenia łóżka do masażu, podłokietników, krzeseł i całego stanowiska. Jeśli widzisz je za pomocą chusteczek Clorox, uruchom. 

b4000-16_bioklaw-16-cyfrowy-stołowy_autoklaw-16-litr_1

3. Nie ma autoklawu.

Podczas gdy niektórzy tatuatorzy używają obecnie jednorazowych wkładów do maszynki rotacyjnej, wielu artystów nadal używa metalowych rurek z maszyną cewkową. Oczywiście artyści nie powinni nic lepszego niż ponowne użycie igieł, jednak wszyscy ponownie używają metalowej rurki, która utrzymuje igłę na miejscu. Artyści do dezynfekcji rurek używają tak zwanego autoklawu, czyli maszyny używanej przez szpitale do sterylizacji instrumentów medycznych. Jeśli zobaczysz artystę używającego metalowych rurek, koniecznie zapytaj, czy ma na miejscu autoklaw.

tatuaż-klip-sznur-osłony-torby-rękawy

4. Oni nie't Stosować osłony przewodu klipsowego.

Clip cord łączy maszynkę do źródła zasilania i zawsze powinien być owinięty folią. Podczas procesu zakładania artysta zakłada plastikowy rękaw na przewód, aby zapewnić odpowiednią higienę podczas tatuażu. I to jest oczywiste, ale artysta powinien używać nowej okładki do każdego tatuażu. 

zielone mydło

5. Oni nie't Zawiń ich maszynki do tatuażu lub zielone butelki z mydłem.

Tatuatorzy codziennie ponownie używają swoich zielonych butelek z mydłem i maszyn, jednak zawsze muszą upewnić się, że ich zapasy są zapakowane w folię. Niektórzy artyści używają specjalnych toreb do pakowania butelek, podczas gdy inni wolą używać saran wrap. Albo wystarczy tak długo, jak…'nowy dla każdego tatuażu.

videoblocks-tatuaż-mieszanie-atramentu-w-kubku-wody-w-tatuażu-studio-slow-motion_hxp6jkfvf_thumbnail-full01

6. Oni nie't Użyj wody destylowanej.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii, artyści powinni zawsze używać wody destylowanej w kubku do płukania. Nigdy nie powinieneś widzieć tatuatora napełniającego swój kubek do płukania w zlewie.

20szt-torba-jednorazowego-materaca-prześcieradła-do-tatuażu-sanitarne-czyste-łóżko-dostawy-akcesoria-do-tatuażu-permanentny-makijaż-akcesoria

7. Oni nie't Użyj narzuty na łóżko.

Podczas tatuażu zawsze powinna znajdować się narzuta na łóżko lub warstwa saran wrap między tobą a łóżkiem do masażu lub podłokietnikiem. Dzięki temu Twój świeży tatuaż nie znajduje się w pobliżu wszystkiego, co mogłoby mu zaszkodzić, a proces czyszczenia jest nieco łatwiejszy dla artysty. Także, "ludzie powinni't odwiń podłokietnik, aby uzyskać lepsze zdjęcie spoczywającego na nim tatuażu." mówi Joice Wang z Grit N Glory.

Tatuaż-BBP-Certyfikat-4-5-2016 kopia

8. Oni nie't Pokaż certyfikat dotyczący patogenów przenoszonych przez krew.

Wszystkie stany wymagają pewnego rodzaju certyfikatu, który gwarantuje, że artysta ukończył szkolenie dotyczące patogenów przenoszonych przez krew i kontroli infekcji. Powinieneś również sprawdzić, czy ich certyfikat jest aktualny i nie ma't wygasł.

A-kosz-śmieci-przepełniony-śmieciami-podczas-festiwalu-2005-116-th-Street-Festival

9. Wszędzie jest śmieci.

Jeśli w całym sklepie są śmieci lub kosz na śmieci jest przepełniony, to znak, że sklep może nie być czysty. Wokół artysty nigdy nie powinno być otwartego jedzenia'stacji, podczas gdy oni'ponownie tatuuje, a jeśli artysta ma do czynienia ze śmieciami, musi zmienić rękawiczki przed przystąpieniem do pracy ze sprzętem do tatuażu lub klientem. 

1a7454f94fd9123c3325d34ea0557221

10. Oni nie't Należy używać fabrycznie zapakowanych igieł lub jednorazowych wkładów.

To jest duże i nie powinno być bezmyślne. W żadnym wypadku tatuator nie powinien używać nieopakowanej lub co gorsza używanej igły do ​​wykonania tatuażu. Nawet jeśli tatuator wykonuje kolejny tatuaż na tym samym kliencie, musi zmienić igły. Poważnie, jeśli zauważysz igły z opakowania, wynoś się stamtąd!. 

arvie-alba-render-dark

11. Mają brudną łazienkę.

O człowieku można dużo powiedzieć's czystość w zależności od stanu ich łazienki. Sklep powinien być czysty od momentu przejścia przez drzwi do łazienki na tyłach, bez wyjątków. Jeśli łazienka jest widocznie brudna lub brzydko pachnie, może nie odpowiadać kodowi w dziale sanitarnym. 

czarne-nitrylowe-rękawiczki-tatuaż_1024x1024

12. Oni nie't Wymień swoje rękawiczki.

Poważnie, czy musimy to w ogóle wyjaśniać? Artysta powinien oczywiście używać nowej pary rękawiczek między każdym tatuażem, jednak musi również zmienić rękawiczki, jeśli dotknie czegokolwiek poza wysterylizowaną stacją. A jeśli ich rękawiczki rozerwą się podczas tatuażu, to'czas na nową parę.  

IMG_20160307_201421

13. Używają przeterminowanego atramentu.

Może to być nieco trudniejsze do wykrycia, jednak jeśli atrament naprawdę się zepsuł, będziesz mógł zobaczyć oddzielający się atrament w butelce i warstwę oleju tworzącą się na górze. "Pamiętaj, tusz traci ważność po roku od otwarcia butelki" mówi Saga Anderson z Boss Tattoo. Dodatkowo w butelce z atramentem nie powinno być nic unoszącego się.