Artyści tatuażu

10 kobiet wyjaśnia, dlaczego nie cierpią tatuaży z wąsami

Chcę poprzedzić ten argument stwierdzeniem, że uważam się za wyjątkowo tolerancyjną i otwartą osobę, jeśli chodzi o preferencje randkowe. i'Umawiałem się z mężczyznami, kobietami i osobami, które identyfikują się poza konwencjonalną binarnością płci. i'Umawiałem się z osobami z lekką nadwagą i niedowagą. i'Umawiałem się z ludźmi, którzy są niscy i wysocy. i'Umawiałem się z ludźmi różnych ras i religii. i'Umawiałem się z ludźmi młodszymi ode mnie io dziesięć lat starszymi ode mnie. i'Umawiałam się z mężczyznami z długimi, rozwianymi włosami i bez włosów. i'Umawiałem się z osobami z wykształceniem prawniczym i osobami, które nie'iść na studia. i'Umawiałem się z ludźmi o sześciocyfrowych dochodach i ludźmi, którzy dostają się od wypłaty do wypłaty. i've datowane znaki wodne, znaki powietrzne, znaki ognia i znaki ziemi. i'Umawiałem się z weganami i ja'umawialiśmy się z rzeźnikami. I oczywiście ja'Umawiałem się z ludźmi, którzy kolekcjonują tatuaże i tymi bez ściegu atramentowego na ciele. 

i'Nie jestem kimś, kto ma tradycyjny typ i uwielbiam poznawać ludzi, którzy mają różne zainteresowania i pochodzenie od moich. Jest jednak kilka łamaczy umów, które wygrałem't kompromis. I chociaż większość z tych osób, które łamią umowę, ma do czynienia z osobą'Ze względu na charakter, istnieje jedna fizyczna granica, której nigdy nie planuję zbadać. A tą granicą są tatuaże z wąsami.

krzywiąca się kobieta

Nie, ja'nie mówię o tych modnych wąsach na palce, które nękały internet w 2012 roku'Mówię o tatuażach, które są umieszczane tam, gdzie zwykle rośnie zarost. ja nie'Nie wiem, o co chodzi z tatuażami w tym miejscu, ale szczerze napełnia mnie to wrzącą wściekłością. I chociaż mogłam gadać z pogardą dla tych tatuaży, byłam ciekawa, czy inne kobiety czują to samo. Czy jestem w mniejszości kobiet, dla których tatuaże z wąsami są całkowicie niedatowane? A może solidaryzuję się z kobietami, które nienawidzą ich tak samo jak ja. Cóż, postanowiłem wyjść na ulice i dowiedzieć się, co naprawdę myślą o tych kontrowersyjnych tatuażach prawdziwe kobiety. Zajrzyj do galerii poniżej, aby usłyszeć, co powiedzieli i daj mi znać, co myślisz o tych wątpliwych tatuażach.

QOQ83

"To'to piekło nie ode mnie?."— Rebeka H., 30

"Zastanawiam się, co myśli o tym jego matka."— Janice F., 39

nazista_tattoo

"Dlaczego ktoś miałby to zrobić z twarzą??"—Amy L., 23 lata

"Dopóki mają stałą pracę, ja'w porządku z tym."—Katie P., 28

Anthony-Brandon-Gonzales

"To'to trudne przejście, ty."—Joice W., 25

"Czy myślał o tym, jak to będzie wyglądać, kiedy on?'s 70?"—Emilia A., 41

f86cb99535864457903d98f532c038f3--śmieszne-tatuaże-najgorsze-tatuaże

"To wygląda śmiesznie!"— Ashley M., 42

"Czy to jest trwałe??"—Maria L., 19

o-BIAŁY-CZARNY-570

"Moja pochwa jest bardziej sucha niż na Saharze, patrząc na to."—Teresa S., 36

"Nigdy nie umawiałbym się z kimś, kto to miał."— Sara B., 23

2b29a20d9452cbc7c91c2c26a35c3038

Co myślisz o tatuażach z wąsami? Czy mówisz tak czy nie do tej wątpliwej lokalizacji tatuażu. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, opiniami i pytaniami w sekcji komentarzy na Facebooku.