Architektura

Willa Yin

Położona w Milionaire’s Mile, na wyspie Phuket w Tajlandii, Villa Yin jest jedną z najpiękniejszych willi do spędzenia wakacji. Wnętrze łączy tradycyjne elementy wystroju z nowoczesnymi, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która jest niesamowita.

„Ucieknij do świata niesamowitego piękna. Villa Yin łączy śmiałe antyki, takie jak XIV-XV-wieczne tajskie buddy i starożytne birmańskie gongi, z nowoczesnymi dziełami artystów Xiu Ciu Wen, Davida LaChapelle i Andy’ego Warhola.

Dbałość o szczegóły jest zdumiewająca. Eleganckie materiały, takie jak tarasy z ciemnego drewna twardego, marmur i granit, podkreślają unikalne elementy projektu wprowadzone w całym obiekcie: szklane umywalki i ekrany prysznicowe z wtrąceniami kamyków i bambusa, opalizujące wanny z koralikami i szklane schody.

Pięć pawilonów w stylu tajskim Villa Yin – wejściowy, gościnny, zewnętrzny, główny i główny – jest połączonych ścieżkami, ale odosobnione projektowo.

Nowoczesna kuchnia Villa Yin z Minotti we Włoszech, zwycięzca kuchni roku 2006 magazynu Wallpaper Magazine, oraz inne luksusowe udogodnienia, takie jak piwnica z winami, sauna, gabinet masażu i kino domowe, uzupełniają pięknie urządzone jadalnie na świeżym powietrzu i strefa relaksu z 19-metrowym marmurowym basenem i rozległymi platformami rozrywkowymi.”

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową