Architektura

Willa Padma

Położona w bujnej roślinności Phuket w Tajlandii, Villa Padma oferuje cztery ekstrawaganckie sypialnie rozmieszczone prywatnie wśród wyjątkowych obszarów mieszkalnych, aby cieszyć się nimi i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Pięknie ręcznie rzeźbione tradycyjne tajskie fryzy i rzeźby, a także bardziej współczesne dzieła sztuki, zdobią przestronną willę pośród dobrze wyposażonych mebli.

Villa Padma traktuje swoich gości najwyższą formą luksusu. Goście mogą cieszyć się zachwycającą scenerią w każde popołudnie, zanurzając się w zachęcającym basenie z zanurzonymi łóżkami lub opalając się na przestronnym tarasie przy basenie z luksusowymi leżakami. Wieczorny koktajl można wypić w otoczonej wodą, zatopionej sali, a następnie zjeść posiłek pod wyjątkowo świecącymi żyrandolami z kości wołowych w sklepionym przedpokoju. Rzuć wyzwanie znajomemu do gry w bilard lub piłkarzyki w pokoju gier, podczas gdy inni zrelaksują się w sali kinowej z perfekcyjnym ekranem projekcyjnym z dźwiękiem przestrzennym.

Salon przy basenie w samym sercu willi to idealne miejsce dla gości, aby wymienić się opowieściami o przygodach dnia. W samotności spokojny widok z tego pokoju przyprawiał wielu gości oszołomiony, poddając się spokojowi i spokojowi, jaki może obdarzyć tylko natura.

W każdej sypialni znajduje się biurko z wieloma międzynarodowymi gniazdkami, a także Wi-Fi do wszelkich niedokończonych prac. Spokojny prysznic lub kąpiel są wzmocnione przez duże głowice prysznicowe w łazienkach lub piękne wanny Terrazzo. Staccato łodzi rybackich odpływa, gdy zintegrowany system stereo Sonas odtwarza wybraną przez Ciebie muzykę. Odpoczywając w sypialni, ciesz się dźwiękiem swojej osobistej listy odtwarzania, korzystając ze specjalistycznej stacji dokującej Yamaha do iPoda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową