Architektura

Willa Kiana

Villa Kiana to oszałamiająca willa wypoczynkowa położona w pobliżu szczytu ekskluzywnego Cape Panwa, na południowo-wschodnim krańcu Phuket w Tajlandii. Villa Kiana to nowoczesna willa z trzema sypialniami i basenem, która oferuje unikalne połączenie absolutnego odosobnienia i wygody życia w jednym z najbardziej wyrafinowanych pięciogwiazdkowych kurortów Phuket.

Willa położona jest na dwóch poziomach w pobliżu szczytu ekskluzywnego Cape Panwa, gdzie niesamowite widoki na morze są częścią każdej chwili. Wszystkie aspekty tej urzekającej willi – od stylowego wystroju i zaawansowanych technologicznie komponentów audio/wideo po pełnoetatowego szefa kuchni – inspirują do stworzenia poczucia swobody i zadowolenia.

Po wejściu do Villi Kiana widok rozrzuconych wysp rozsianych po turkusowej wodzie natychmiast napełnia zmysły. Ta panorama jest tłem dla każdej przestrzeni w Villi Kiana.

Niższy poziom tarasu basenowego to absolutna tropikalna rozkosz. Każda przestrzeń na tym poziomie jest wyśrodkowana na basenie bez krawędzi, który płynnie wtapia się w tło z widokiem na morze. Zacieniona strefa wypoczynkowa przy basenie jest chłodzona tropikalnym wodospadem i obejmuje w pełni wyposażony bar, wysokiej jakości nagłośnienie przy basenie oraz przestronne miejsca do wypoczynku lub imprezowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową