Architektura

Rezydencja Mwanzoleo

Rezydencja Mwanzoleo to prywatna, luksusowa sześciopiętrowa willa do wynajęcia w Bantry Bay, Cape Town, Republika Południowej Afryki.

Z pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami, dom o powierzchni 11 830 stóp kwadratowych zaprojektowany przez pracownię SAOTA z Kapsztadu – Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects jest idealny, aby pomieścić do 10 osób.

Wznosząca się na sześć pięter z dramatycznym tłem skalnym i promieniującym panoramicznym widokiem na morze to willa przy plaży, jak żadna inna w Afryce. Ten ekstrawagancki azyl to ekskluzywne sanktuarium z widokiem na Ocean Atlantycki w Bantry Bay. Mwanzoleo zaspokaja potrzeby nielicznych, którzy naprawdę cenią sobie luksusy życia: prywatna willa została zaprojektowana dla konesera stylu życia, który wymaga wysokiej jakości komfortu własnego domu, w połączeniu z wygodą i udogodnieniami prywatnego hotelu.

Mwanzoleo jest powszechnie uważana za najlepszą tego typu nieruchomość w Kapsztadzie, zbudowaną bez ponoszenia kosztów przez konsorcjum znających się na estetyce biznesmenów z Wielkiej Brytanii i RPA na własny użytek, którzy postanowili zapewnić sobie ciepłe, funkcjonalne i relaksujące wakacje środowisko żyjące w harmonii z ponadczasową precyzją projektowania.

Ta ekskluzywna willa jest udekorowana z wielką dbałością o szczegóły, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości mebli i tkanin, uzupełnionych ważną południowoafrykańską i międzynarodową kolekcją sztuki i rzeźby. Meble obejmują elementy zaprojektowane przez m.in. Fritza Hansena, Charlesa Eamesa, B & B Italia i Erro Saarinen. Filozofia „mniej znaczy więcej” zalotnie kontrastuje z dekadenckimi cechami strukturalnymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową