Architektura

Przytulny luksusowy dom autorstwa Cornerstone Architects

Rezydencja Cat Mountain, przytulny luksusowy dom zaprojektowany przez Cornerstone Architects w Austin w Teksasie, jest wyjątkowy ze specjalną mieszanką zgrabnych współczesnych nut w dialogu z uroczymi zabytkowymi dekoracjami.

Na urodę domu wpływa specjalny system oświetlenia, który dodaje wnętrzu wartości, wystawiając na światło dzienne różne przedmioty artystyczne. W tym konkretnym przypadku system oświetlenia jest potężnym narzędziem: generuje tajemniczość, sprawiając, że wszystko wygląda absolutnie cudownie w nocy i oczywiście tworzy bardziej przestronne otoczenie. Wnętrze połączone jest z tarasem przez szklaną ścianę, co sprzyja powolnemu przechodzeniu między środowiskami.

Możesz usiąść i wypić poranną kawę na tarasie, podziwiając wspaniały wschód słońca. Widok jest naprawdę ładny i przypomina senny stan umysłu. Relaksująca i spektakularna w każdym szczególe, zapierająca dech w piersiach Rezydencja Cat Mountain jest niesamowicie udekorowana, aby cieszyć się spokojnym stylem życia w otoczeniu komfortu i luksusu.

Zobacz stronę internetową