Architektura

Posiadłość 100 Pond Bay

Obficie oferująca fantastyczne widoki bez względu na punkt widzenia, posiadłość 100 Pond Bay w Virgin Gorda na Karaibach składa się z sześciu pawilonów z widokiem na najbardziej spektakularną plażę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Dwa nieskończone baseny ze słoną wodą definiują zewnętrzną część tego niesamowitego miejsca, nadając mu wyraźny geometryczny charakter. Na jednym końcu posiadłości znajduje się główny pawilon apartamentowy z prywatnym basenem koktajlowym. Następnie w rzędzie znajdują się cztery równej wielkości pawilony sypialni / łazienki, każdy apartament ma własne prywatne wejście i parking, część wypoczynkową i prywatne zadaszone patio dla dwóch osób z widokiem na ogrody krajobrazowe i morze.

Na drugim końcu nieruchomości znajduje się główny pawilon, w którym mieści się jadalnia, część wypoczynkowa oraz znakomita kuchnia. Główny pawilon oferuje również dramatyczną galerię z boku, odświeżoną przez chłodną morską bryzę z wyspy, na posiłki lub wylegiwanie się z widokiem. Tuż pod głównym pawilonem znajduje się klimatyzowana domowa siłownia z bieżnią, uniwersalnym sztangą i matami do jogi.