Architektura

Oszałamiająca rezydencja Sunset Strip

Ta oszałamiająca posiadłość znajduje się na Sunset Strip, odcinku Sunset Boulevard, który przechodzi przez West Hollywood w Kalifornii w USA. Wnętrze jest czyste i eleganckie, choć wciąż stylowe i pełne osobowości.

„Podróż za wielkie bramy i strzelisty żywopłot z drzewa pieprzowego tej złożonej posiadłości zaprojektowanej przez Hagy Belzberg oznacza wejście do odosobnionego sanktuarium przypominającego kurort, w którym trzy różne struktury – główna rezydencja, centrum odnowy biologicznej i pensjonat – wzywają cię do przodu, przywołując Ty podróżować po ich przestrzeni, aby mogli odsłaniać jedną niespodziankę za drugą.

Inspirujący architektonicznie, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji, 1232 Sunset Plaza emanuje ciepłym, kalifornijskim, nowoczesnym urokiem, udrapowanym w wyrafinowanie i zachwyt, jednocześnie przekazując niepowtarzalne poczucie siły, objętości i śmiałości. Zewnętrzne i wewnętrzne przestrzenie przejściowe są bogate w płynność, dzięki czemu możliwość czerpania przyjemności i rozrywki jest zawsze rozsądna i bez wysiłku.

Zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, zapewniane przez nieskończoną liczbę punktów widokowych na terenie posiadłości, zapierają dech w piersiach. Równie oszałamiające są widoki samej nieruchomości od wewnątrz, ponieważ elementy architektoniczne i krajobrazowe służą jako wyraz artystyczny i wielokrotnie zachwycają, gdy zwiedza się posiadłość”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową