Architektura

Niesamowite zabytki w Tholos Luxury Hotel Resort

Położony na klifie słynnej kaldery Santorynu w Grecji, Tholos Luxury Hotel Resort wita gości w malowniczym krajobrazie. Hotel, będący częścią tradycyjnej wioski Imerovigli, znajduje się stosunkowo blisko atrakcji turystycznych wyspy, zachowując jednocześnie intymną, romantyczną atmosferę.

Bielone apartamenty i pokoje typu studio, wszystkie w tradycyjnym stylu cykladzkim, zbudowane są na różnych poziomach klifu, z tarasami lub balkonami wychodzącymi na wspaniałe otoczenie. W ich dyskretnie luksusowych wnętrzach znajdziesz komfort i relaks.

Z drugiej strony na patio przy odkrytym basenie będziesz cieszyć się orzeźwiającymi chwilami pod słońcem lub romantycznymi chwilami pod gwiazdami. Obsługa w dzień i w nocy jest przyjazna i nienaganna, a właściciele hotelu są zawsze do Twojej dyspozycji na każdą potrzebę podczas pobytu tutaj.

Każdy z pokoi w hotelu został urządzony w uroczym, inspirującym wakacyjnym stylu, wzbogaconym żywymi kolorami i panoramicznymi widokami na wulkan i błękitne Morze Egejskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową