Architektura

Luksusowy domek Marco Polo

Położony w samym sercu Val d’Isère, ale z dala od głównej drogi, domek Marco Polo zapewnia prywatność i łatwy dostęp do centrum tego położonego na dużej wysokości kurortu.

Oferując 1000m² alpejskiego szyku, Marco Polo wygodnie pomieści 12 osób dorosłych i 2 dzieci w sześciu pięknych sypialniach z łazienkami. Część dzienna jest obszerna z dużym salonem i jadalnią na otwartym planie, wokół centralnego kominka. Bar jest idealny na koktajl przed kolacją, a ekran kinowy dyskretnie opada z wysokich belek.

Z części dziennej rozciąga się rozległy balkon z panoramicznym widokiem na stok La Face, kuchnia na świeżym powietrzu i ogrzewane siedzenia. Wellness jest sercem Marco Polo, ponieważ całe pierwsze piętro jest przeznaczone na relaks i dobre samopoczucie. Przestronny basen pokryty złotymi liśćmi ze strumieniem strumieniowym sąsiaduje z wanną z hydromasażem i łaźnią turecką. Jest zalany naturalnym światłem przez okna od podłogi do sufitu. Sąsiadująca strefa relaksu z barem i kominkiem wyposażona jest w lasery, maszyny do dymu i system rozrywki zapewniający wszystko, co potrzebne na imprezę. Pokój gier i rozrywki wyposażony jest w stół bilardowy i tarczę do rzutek. Siłownia techno ma wszystko po dwa, więc możesz ćwiczyć w parach. Klasyczny gabinet masażu znajduje się obok automatycznego gabinetu hydromasażu.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową