Architektura

Luksusowe wille Akasha

Luksusowe wille Akasha znajdują się w północnej części Seminyak na Bali. Akasha to sanskryckie słowo oznaczające „niebo” i „przestrzeń”. Kompleksy willi są położone w wyjątkowym otoczeniu, łącząc nowoczesną elegancję z subtelnym balijskim akcentem.

Łącząc nowoczesną, stylową elegancję z subtelnymi balijskimi akcentami, dwanaście w pełni wyposażonych luksusowych willi wprowadza nowy poziom wspaniałego wakacyjnego luksusu. Wille z 3 sypialniami zajmują około 580 metrów kwadratowych, a wille z 4 sypialniami zajmują 750 metrów kwadratowych i składają się z klimatyzowanych sypialni, wspaniałych łazienek, otwartych kuchni i jadalni oddzielonych od salonu. Każda willa posiada intymny tropikalny ogród z prywatnym basenem i zewnętrznym prysznicem z deszczownicą.

Leżaki i pawilony relaksacyjne uzupełniają obraz na świeżym powietrzu i zapewniają wiele miejsc, w których miłośnicy słońca mogą odpocząć przez cały dzień. Jasne i przewiewne wnętrza charakteryzują się prostymi białymi ścianami oraz bogatymi drewnianymi podłogami i meblami, które nadają wnętrzu czysty, naturalny charakter. Duża otwarta kuchnia i jadalnia Smeg dla smakoszy są oddzielone od głównej przestrzeni mieszkalnej, tworząc praktyczną przestrzeń do przyjmowania gości lub cateringu dla całej rodziny.

Kompleksowe zabiegi spa i upiększające w hotelu Akasha obejmują zarówno tradycyjny balijski masaż, jak i nowoczesne techniki, przy użyciu produktów wykonanych wyłącznie z najczystszych składników. Możesz dostosować własne leczenie lub po prostu doświadczyć kreacji podpisu Akasha, aby uzyskać ostateczne zaklęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową