Architektura

Inspirująca kalifornijska rezydencja

Zbudowana z betonu, szkła i stali nierdzewnej, ta niezwykła kalifornijska rezydencja znajduje się pod adresem 9909 Beverly Grove w Los Angeles w Kalifornii. Za każdym razem, gdy spojrzysz na ten dom o powierzchni 7500 stóp kwadratowych, poczujesz przytłaczające poczucie modernizmu i wolności.

Zbudowany jako solidny prywatny dom, ma niesamowicie oświetlone drogi wodne, mahoniowe ściany i bazaltową kamienną podłogę. Wewnętrzne schody z wdziękiem łączą wszystkie piętra domu, aż do basenu na dachu, gdzie można podziwiać niezakłóconą panoramę 360 Los Angeles i Oceanu Spokojnego. Więcej godnych uwagi funkcji buduje silniejszy obraz rezydencji: znakomita, najwyższej klasy kuchnia szefa kuchni ugości cię na drugim piętrze, główna sypialnia z niestandardowymi szklanymi drzwiami i prywatnym tarasem zapewnią odpoczynek, a spa przypomina łazienka z parą zmywa każdy ciężki dzień.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i uważać na fantastyczne detale, ponieważ ta rezydencja może zainspirować Cię do marzeń i budowania. Na sprzedaż tutaj w rezydencji brakuje tylko jednej rzeczy: Twojej opinii na temat tego, gdzie czułbyś się bardziej komfortowo, gdyby był to Twój dom.