Architektura

Egzotyczny kurort Nannai Beach

Idealny na romantyczne wyjazdy i podróże poślubne, egzotyczny Nannai Beach Resort w Porto de Galinhas charakteryzuje się komfortowym luksusem i stałą bliskością wody.

Rozciągający się na ponad 6000 metrów kwadratowych ogromny basen jest podzielony na różne strefy relaksu. Ścieżki do pływania prowadzą na plaże z widokiem na ocean, jacuzzi zaprasza spragnionych luksusowych bąbelków, a miłośnicy siatkówki wodnej mają własny basen, a dzieci mogą korzystać ze specjalnych stref wodnych zbudowanych z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie.

Wyposażony w 42 apartamenty i 49 bungalowów, intrygujący brazylijski kurort szczyci się również restauracją, barem i barem na plaży, a wszystko to buduje poczucie rezerwatu przyrody ozdobionego nowoczesnymi, luksusowymi detalami. Brazylijskie odosobnienie łączy przygodę i relaks w kompletnym pakiecie – tyrolski trawers zabierze Cię w przepiękne otoczenie, sporty wodne wprowadzą Cię w lazurowe wody, a korty tenisowe, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki plażowej obok centrum fitness zapewnią Ci formę. Sauna parowa jest po to, aby zrelaksować ciało po dniu spędzonym pod brazylijskim słońcem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową