Architektura

Domek Brikell firmy Pure Concept

Opracowany przez Pure Concept, szwajcarską firmę projektantów-twórców specjalizującą się w luksusowych nieruchomościach, Chalet Brickell cieszy się luksusem oszałamiającej lokalizacji w sercu Megève, francuskich kurortów narciarskich.

 

Ten wyjątkowy domek, położony u podnóża góry, wraz z pensjonatem, doskonale komponuje się z małym miasteczkiem. Oferuje bogatą trzeźwość szlachetnych materiałów, subtelność eleganckich połączeń i znakomicie funkcjonalną przestrzeń. Każdy dodatek ma swoją rolę do odegrania: powiew koloru, blask światła, dywany na zamówienie, niepowtarzalne motywy. Za tą szykowną nowoczesnością kryje się prawdziwie autentyczna prostota.

Brickell jest skierowany na południe, dzięki czemu może rozkoszować się słońcem przez cały dzień i ma niezapomniane widoki na góry. Oferuje zarówno schronienie, jak i sceny do ucztowania oczu.

Taras z drewna tekowego, na tle śniegu, to idealne miejsce na relaks w słońcu. Biel nadaje ton wnętrze-zewnętrze i zapewnia ciepły komfort w strefie relaksu na świeżym powietrzu. Wykonane na zamówienie leżaki na chwile relaksu przybierają wygląd leżaka z wysokiej jakości detalami w stylu jachtowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową