Architektura

Dom z werandą

Projekt Domu werandy pochodzi z jeziora | Flato Architects i składa hołd wysoce zrównoważonym przestrzeniom życiowym. The Porch House łączy wydajność fabrycznie zbudowanych modułów połączonych specjalnie zaprojektowanymi „gankami” dla właścicieli świadomych designu, którzy chcą domu ukształtowanego przez jego miejsce i klimat z przewidywalnym wynikiem jakości, czasu i kosztów.

Prefabrykowane moduły mieszkalne i sypialne można konfigurować na wiele sposobów — pojedynczo, piętrowo lub obok siebie. „Werandy” to elementy zewnętrzne, takie jak werandy, przejścia, wiaty garażowe i tarasy. Łączą one pokoje i zapewniają, że każdy ganek jest niestandardowy, dostosowany do terenu, na którym się znajduje, i posiada certyfikat LEED.

Centralnym elementem projektu każdego domu na ganku jest sam ganek. Stosunkowo niedrogie przestrzenie zarówno do budowy, jak i utrzymania, werandy prezentują elementy konstrukcyjne konstrukcji dachu i ścian zewnętrznych, tworzą dodatkowy cień, sprzyjają wentylacji poprzecznej, a co najważniejsze zapewniają przyjemne i ekscytujące przestrzenie, które maksymalizują połączenie z otoczeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową